120120
W1
W2
W3
W4
W5
M1
W7
W8
W10

 

 


פעמים רבות טוענים בעלי עסקים כי העסק שלהם הוא "כמו עוד ילד במשפחה
אכן, להיות בעל עסק זה לפעמים בדיוק כמו להיות הורה... הרבה לבטים, הרבה קשיים וגם - במיוחד אם מתנהלים כנדרש - הרבה נחת. כיצד מתמודדים עם הלבטים שבשלב ה"הריון" של העסק, לידתו וצעדיו הראשונים? כיצד נותנים לו את כל הכלים לפרוח בשוק תחרותי? איך מקבלים החלטות נכונות?

ולא בכדי בעלי עסקים חשים כי הם בודדים במערכה. לא תמיד יש עם מי להתייעץ ולא תמיד העצות שמתקבלות מקולגה או חבר הן העצות הנכונות.
חניכת עסקים בשלבי הקמת העסק וייעוץ נקודתי או ממושך בכל שלב אחר, הכרחיים לכל בעל עסק המעוניין בהכוונה מקצועית ומדויקת אשר תוביל לקבלת החלטות נכונות ולצמיחה עסקית.

ייעוץ נקודתי בשלבי הקמת העסק, חניכת עסקים וליווי - כך נוכל לסייע:
ניהול:
 ניהול השירות - בעולם בו איכות המוצר הפכה טריוויאלית והמוצרים דומים האחד לשני, שם המשחק הוא ניהול השירות (פרמטר זה מסביר 31% משביעות רצונו של הלקוח). כיצד הופכים את השירות - הכולל גם יחס אישי ואנושי וחווית לקוח - לקטליזאטור להצלחתה של החברה?
 ניהול משא ומתן - ניהול מו"מ אפקטיבי יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון, בין הצלחה חלקית לשגשוג אמיתי. כל בעל עסק צריך לדעת כיצד להתמודד מול לקוחות וספקים.
אסטרטגיות במשא ומתן, שימוש בטכניקות ובטקטיקות
 ניהול כוח אדם - ניהול יעיל של עובדים או מנהלים בעסק קטן ובינוני מוביל לשיפור ביעילות העסקית, ברווחי החברה וכמובן באווירה בעסק.
 ניהול הוצאות בעסק וניהול פיננסי (ניהול הכסף)
סחר בינ"ל: השחקנים הראשיים, חוזים, הצעות מחיר, הובלה, ביטוח, שיטות תשלום, מימון ועוד
ייבוא/ייצא: התנהלות, בדיקת עלויות, ייבוא לישראל, חוקי ייבוא יצוא ועוד

לקבלת פרטים נוספים ולפגישה מיידית

הקמת העסק:
להקים עסק - כן או לא? האם מדובר רק בהתלהבות ראשונית, האם להפוך תחביב למקצוע? מהו השוק התחרותי עמו מתמודדים, מה זה אומר "להיות בעל עסק", זכויות וחובות מול רשויות המס, למה לצפות כשמצפים לעסק (מצליח)...
הקמת עסק - חזון, אסטרטגיה, מטרות ויעדים כפלטפורמה לעסק יציב לאורך זמן.
מיתוג/מיתוג מחדש - מדוע חשוב למתג את העסק? האומנם מיתוג יסייע להצלחה? כיצד אדע שהמיתוג שיש לי מחבל בהצלחה וכיצד אדע מתי להחליפו? האם תמיד משדרגים מיתוג ומה הסכנות?
מיקום העסק - האומנם הכלlocation, location, location ? למקם את העסק בבית או בקניון הסמוך? ברחוב מסחרי או בקומת משרדים? מה אומר מיקום העסק על העסק? מתי נכון לעבור ועוד

לקבלת פרטים נוספים ולפגישה מיידית

שינויים בעסק:
גיוס עובדים/פרישת עובדים - הרחבת העסק או צמצומו מחייבים שינוי במצבת כח האדם. כיצד עושים זאת נכון? כיצד שומרים על זכויות העובדים מבלי לפגוע באינטרסים של העסק? מהו התזמון הנכון ומהי הדרך לבצע את המהלך מבלי לגרום לזעזוע בעסק?
הרחבת העסק - כן, גם אתה יכול! עם חזון ברור, מטרות ויעדים כל עסק יכול לגדול וכל בעל עסק יכול ליהנות מפירות הצמיחה.
צמצום העסק (לפעמים חייבים): צמצום הוצאות, התמודדות עם משברים מקבילים בחיים האישיים ועוד
לסגור עסק- כן או לא, וכיצד סוגרים עסק בצורה נכונה

 

 

המידע המובא באתר מהווה מידע בסיסי בלתי מחייב למתעניין בשירותי הקבוצה ואיננו תחליף לייעוץ מקצועי. השימוש במידע האמור ובתובנות השונות העולות מימנו הוא על אחריותו הבלעדית של המתעניין אשר מוזמן ליצור קשר לתאום פגישה פרונטאלית לבחינת צרכיו המדויקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

P11P22
P3P44
  • .

    בעלי עסקים רבים (כ- 70%) מתנהלים ללא אסטרטגיה עסקית ומרביתם אינם שורדים לאורך זמן.
    החזון מהווה נקודת מוצא לאסטרטגיה, טקטיקה ומימוש יעדים.

    המשך קריאה >>